Spustenie webovej stránky

S radosťou Vás vítam na webovej stránke Kultúrno-spoločenského centra a jeho sídla Nyáryovskej kúrie. Musel dozrieť čas, aby táto stránka mohla vzniknúť. Jej spustením posielame symbolický vianočný darček všetkým ľuďom v Bučanoch i z Bučian a všetkým našim priaznivcom.

Na tejto stránke nájdete informácie o našej činnosti – plánovaných podujatiach, fotogalérie z tých uskutočnených, aktuálne oznamy, dokumenty transparentnej inštitúcie i jednoducho prístupné kontaktné údaje. Samostatná časť je venovaná aj dejinám nášho sídla. Kliknutím na erb v spodnej časti stránky sa jednoducho dostanete na oficiálnu stránku Obce Bučany.

Momentálne nájdete v časti podujatia len tie, ktoré sa uskutočnili v poslednom čase a tie, ktoré sú aktuálne. Doplniť do databáz cez 250 uskutočnených podujatí potrebuje svoj čas.

Webová stránka má nateraz ešte jednu neodkrytú časť, ktorej naplneniu sa budeme venovať priebežne. Je to časť venovaná histórii Bučian a ich kultúre v minulosti. Môžete sa tešiť na atraktívne spracovanie našich pamiatok, osobností i rôznorodých tém.

Stránka je výsledkom tvorivej spolupráce Tomáša Hala (graficky návrh a programovanie) a Dagmar Novákovej (koncepcia, obsahová náplň a koordinácia pri výrobe diela). Veríme, že stránka sa Vám bude páčiť a splní svoj účel a bude o nás vedieť nielen v bučianskom chotári. Nyáryovská kúria i Kultúrno-spoločenské centrum si to určite zaslúžia.

Mgr. Dagmar Nováková
Kultúrno-spoločenské centrum Bučany

zdielať článok:

späť na oznamy