Príďte na výstavu Tiché putovanie

Kultúrno-spoločenské centrum Bučany Vás pozýva na výstavu TICHÉ PUTOVANIE. Na výstave Vás čaká množstvo príbehov skrytých v knihách bez slov, veľa tvorivých aktivít, ktoré si môžete skúšať zas a znova, lebo ich variabilita je nekonečná a krásne prostredie, v ktorom môžete príjemne stráviť čas a odpovedať na zvedavé otázky svojich detí, ku ktorých kladeniu výstava doslova nabáda. V sprievode rodičov alebo starých rodičov je výstava určená pre deti od najútlejšieho veku až po teenagerov s fantáziou.

Výstavu môžete navštíviť v Nyáryovskej kúrii v utorok a vo štvrtok v čase od 9.00 do 12.00 h, v stredu od 14.00 h do 17.00 h a v poslednú nedeľu v mesiaci od 14.00 do 18.00 h. Je možná aj návšteva mimo otváracích hodín, no je potrebné sa ohlásiť vopred na telefónnom čísle 0904 54 54 36 alebo tejto mailovej adrese. Výstava potrvá do 24. apríla 2022.

Pedagógovia si na rovnakých kontaktoch môžu objednať kolektívne návštevy výstavy a sprievodné podujatia k nej, ich obsah budeme plánovať a konzultovať individuálne podľa Vašich požiadaviek a veku a počtu detí v skupine

Výstavu nám zapožičala BIBIANA, medzinárodný dom umenia pre deti v Bratislave a všetky potrebné informácie o nej nájdete na ich webovej stránke.

Srdečne Vás pozývame!

zdielať článok:

späť na oznamy