Pozvánka na Umelecký jarmok

Kultúrno-spoločenské centrum Bučany a Súkromná základná umelecká škola Bučany Vás srdečne pozývajú na Umelecký jarmok, ktorý sa uskutoční v nedeľu 30. júna 2019 od 16.00 h do 17.30 h v areáli Nyáryovskej kúrie v Bučanoch. Podujatie bude zároveň aj vernisážou výstavy Malí veľkí majstri II., ktorá cez vystavené výtvarné práce bučianskych detí rekapituluje činnosť školy v druhej polovici práve končiaceho školského roku.
V predajno-prezentačných stánkoch bude možné za symbolické ceny nakúpiť rôzne umelecké výrobky v podobe polotovarov, ktoré si deti i dospelí môžu dotvoriť podľa svojej fantáziu. Stánky budú zároveň prezentáciou činnosti Súkromnej základnej umeleckej školy v Bučanoch, v ktorých si s učiteľmi tejto školy môžete prediskutovať čokoľvek, čo Vás zaujíma ohľadne jej činnosti, či rozvoja umeleckého talentu Vašich detí. Súčasťou podujatia budú aj tvorivé dielne.

V tento deň, ktorý je aj poslednou júnovou nedeľou – 30. júna 2019 – budú aktuálne výstavy i stále expozície Nyáryovskej kúrie sprístupnené v čase od 14.00 h do 18.00 h. Okrem výstavy Malí veľkí majtri II. je možné navštíviť aj zaujímavú výstavu Ľudské práva v zrkadle života Heleny Weinwurmovej.

Srdečne Vás pozývame!

zdielať článok:

späť na oznamy