Otvárame svoje expozície

Kultúrno-spoločenské centrum Bučany oznamuje, že v súlade s uvoľňovaním opatrení otvorí expozície Nyáryovskej kúrie v stredu 13. mája 2020. Sprístupnené budú do odvolania v obmedzenom režime a otvorené zatiaľ len v stredu v čase od 14.00 do 17.00 h.

Aktuálne môžete navštíviť stále expozície a výstavu BUČANY A ĽUDIA OD NÁS V KNIHÁCH, na ktorej možno vidieť knihy z fondu Kultúrno-spoločenského centra Bučany, Obecnej knižnice Bučany i súkromných zbierok. Vystavené sú knihy našich autorov i knihy, v ktorých možno nájsť zmienku o Bučanoch, našich rodákoch i udalostiach spätých s našou obcou.

Stále je možné navštíviť aj výstavu ZMYSEL TO MÁ AJ BEZ ZMYSLOV, ktorú realizuje v spolupráci s BIBIANOU, medzinárodným domom umenia pre deti v Bratislave. Výstava je plná zaujímavých príbehov, hier, tematických tvorivých dielní a zážitkových aktivít zo sveta znevýhodnených. Túto výstavu je možné aktuálne navštíviť len na objednávku, ktorú môžete realizovať na telefónnom čísle 0904 54 54 36.

Prehliadka Nyáryovskej kúrie bude prebiehať podľa aktuálne platných predpisov. Vstup bude povolený len návštevníkom s prekrytými dýchacími cestami a bez príznakov ochorenia. Prehliadka bude prebiehať po dezinfekcii rúk pri vchode a s povinnými rozostupmi medzi návštevníkmi.

Naďalej však môžete sledovať naše online podujatia, ktoré od 24. marca 2020 realizujeme na fecebookovej stránke KSC Bučany – Nyáryovská kúria a nájdete ich aj v archíve podujatí na tejto webovej stránke.

Srdečne Vás pozývame!

zdielať článok:

späť na oznamy